Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-09-2010, 23:59   #12
deMaus
 
deMaus's Avatar
 
Reputacja: 1 deMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumny
- Nie mam na imię Anthony, doktor jest sprawdzonym gościem, właściwie to już dwa razy ratował mi życie, być może nie zasłonił mnie własnym ciałem, ale gdy pracował dla innej rodziny to skonałbym mu na stole, a jego nikt by go nie podjrzewał, nawet Tony dał by mu premię, za dodatkowe kłopoty. - Spojrzał na rozmówcę - Ale masz rację, rozważam nawet czy nie załatwić sprawy wcześniej przed resztą, choć było by to złamanie rozkazu Tonego. Może chce tylko wysłać nowych na sprawdzenie, a posyła z nimi, też zaufanych ludzi, po to by ich pilnowali. To by tłumaczyło taki tłum. Ale gdzie są moje maniery - dodał z poważną miną - Nie przedstawiłem się. Alfredo Federico Camarazii, niektórzy w rodzinie, mówią na mnie Rico, po moim dziadku, który był mistrzem w swoim fachu. Proszę tylko, abyś przy innym używał mojego nazwiska z przyjęcia. -
- A teraz do rzeczy, na czym ma polegać ten sojusz? -
 
deMaus jest offline