Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-10-2010, 21:46   #1
Vangard
 
Vangard's Avatar
 
Reputacja: 1 Vangard jest na bardzo dobrej drodzeVangard jest na bardzo dobrej drodzeVangard jest na bardzo dobrej drodzeVangard jest na bardzo dobrej drodzeVangard jest na bardzo dobrej drodzeVangard jest na bardzo dobrej drodzeVangard jest na bardzo dobrej drodzeVangard jest na bardzo dobrej drodzeVangard jest na bardzo dobrej drodzeVangard jest na bardzo dobrej drodzeVangard jest na bardzo dobrej drodze
[D&D, ed. 3,5] Klinga snu

Witam Was moi drodzy.
Kolejno odlicz:
Olian jako Pavos "Mnich" Laray - człowiek wojownik
Slywalk jako Ravarr - półelf wojownik
Lechun jako Trivel de Soilla -Draugdin jako człowiek bard
Draugdin jako Draugdin Mcleod - elf czarodziej



proszę się zameldować i potwierdzić udział w sesji wraz z podaniem nr gg

moje gg: 7560202

Piszemy 1 post na 3-5 dni plus 1-2 dni dla mnie.

Narracja w trzeciej osobie, imiona Waszych postaci pogrubione, dialogi kursywą, a do myśli dajemy "cudzysłów".

Mile widziane szczegółowe rozpisywanie rozmyślań i domysłów oraz wspomnień bohaterów.

Można wstawiać obrazki.

Możliwa (wskazana) jest też ingerencja w otoczenie (samodzielne opisywanie szczegółów otoczenia, jak i całych pomieszczeń). Proste dialogi też można pisać samemu, np.
...Drizzt podchodzi do kontuaru, opiera się o niego łokciem, zerka na krasnoluda czyszczącego szklanicę
-Podaj mi Panie, kaszę i polewkę. Do tego bażanta i butelkę wina. Byle dobrego
Krasnolud słysząc to, wybuchł gromkim śmiechem, aż mu ślina poleciała po brodzie -He He dobre, bażanta sobie zażyczył! Słyszeliście to?! Bażanta! Ha! Ha! Ha! Z tego śmiechu musiał chwycić się za brzuch, co spowodowało szybkie stłuczenie trzymanej przed chwilą szklanicy..."

W przypadku chęci napisania dialogu z NPC piszcie na gg, między sobą też ustalajcie wcześniej dialogi i wklejajcie w posty.

Wykorzystywanie umiejętności: czynności skomplikowane wymagające rzutu muszą być konsultowane ze mną, choć nie zawsze będziemy rzucać (chyba że sami tego zażądacie )

Ważna rzecz: tymczasowo nie będę podawał Wam waszych PW, wprowadzi to odrobinę dramatyzmu i realnej troski o zdrowie i życie bohaterów. Ale nie martwcie się, będę tak starał się opisać stan zdrowia/choroby, byście wiedzieli co i jak.

Na razie to by było na tyle.

Życzę przyjemnego czytania i miłej gry.
 
__________________
moja pierwsza sesja na forum (z przed czterech lat): http://lastinn.info/archiwum-sesji-i...pod-rynne.html
sesja obecna: http://lastinn.info/sesje-rpg-dnd/92...linga-snu.html

Ostatnio edytowane przez Vangard : 02-10-2010 o 21:50.
Vangard jest offline