Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-10-2010, 08:23   #61
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Co do terminu - faktycznie termin KAŻDA niedziela do 20.00 z potencjalnym 2-3 godzinnym spóźnieniem (tak bym mógł przeczytać posty wszystkich osób) jest terminem wiążącym Wszystkich bez wyjątków - chyba, że zostanie to zgłoszone wcześniej.

Wielokrotnie podkreślałem, że w grze panuje RYGOR. Moim zdaniem (możliwe że mylnym ale mam do tego prawo) podejście do odpisywania w sesji jest zarówno podejściem do samej sesji. Wielokrotnie pisałem, że doprowadzę do sytuacji w której na placu gry zostanie 6-7 dobrze piszących i aktywnych graczy. Co niniejszym czynię.

Z żalem żegnam Hesusa bo miałem sporo planów zwiazanych z Nieżywym graczem w tej opowieści, a poza tym w życiu prywatnym Hesus to mój serdeczny przyjaciel. Ale - jak wie moja żona najlepiej - w grze jestem arbitralny i staram się nikogo nie faworyzować. Wymagam od siebie terminowości, wiec wymagam tego również od moich graczy. Taki juz jestem "mały Adolf".
A jeśli komuś 7 dni nie wystarczy na odpisanie to po prostu nie pasuje do tej sesji i niech mi to zwyczajnie powie.
Rozumiem, że sytuacja losowa może wypaść każdemu - ale nie potrafię zrozumieć, że dzieje się to 30 dni w miesiącu.
 
Armiel jest offline