Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-10-2010, 22:46   #62
Hesus
 
Hesus's Avatar
 
Reputacja: 1 Hesus jest jak niezastąpione światło przewodnieHesus jest jak niezastąpione światło przewodnieHesus jest jak niezastąpione światło przewodnieHesus jest jak niezastąpione światło przewodnieHesus jest jak niezastąpione światło przewodnieHesus jest jak niezastąpione światło przewodnieHesus jest jak niezastąpione światło przewodnieHesus jest jak niezastąpione światło przewodnieHesus jest jak niezastąpione światło przewodnieHesus jest jak niezastąpione światło przewodnieHesus jest jak niezastąpione światło przewodnie
Pozwolę sobie po raz ostatni zabrać głos w tej sprawie i przedstawić mój punkt widzenia. Robię to dlatego bo zamierzam spędzić trochę czasu na tym forum a Twoja wypowiedź przedstawia mnie jako osobę niesłowną i nie dotrzymującą terminów. Nie mogę się z tym zgodzić, i nie chcę aby pozostało po mnie takie wrażenie wśród innych graczy. Do tej pory chyba tylko raz zdarzyła mi się podobna historia. Co do tej konkretnej sytuacji to wyjaśniam, że dzień przed terminem w rozmowie na żywo poinformowałeś mnie, że odpowiedź wrzucasz w poniedziałek rano, bo czekasz na jednego z graczy i że nie musimy się spieszyć. Tak po prostu było. Moim zdaniem nie złamałem żadnych reguł RYGORU. Tylko tyle mam w tym temacie do powiedzenia. Jeszcze raz dziękuję wszystkim za grę.
Cytat:
a poza tym w życiu prywatnym Hesus to mój serdeczny przyjaciel.
A tak potwierdzam, Armiel to świetny gość czasem tylko z niego wychodzi mały Adolf ale ma to swoje zalety.
Pozdrawiam
 
__________________
Nikt nie jest nieśmiertelny.ODWAGI!
Hesus jest offline