Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-10-2010, 23:18   #63
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Hesus Zobacz post
Co do tej konkretnej sytuacji to wyjaśniam, że dzień przed terminem w rozmowie na żywo poinformowałeś mnie, że odpowiedź wrzucasz w poniedziałek rano, bo czekasz na jednego z graczy i że nie musimy się spieszyć.
Zgadzam się. Miałem czekać na post hiji - bo zgłaszała z przeprosinami, że wrzuci swój rano - ale , jak się okazało, chodziło jej o niedzielę rano. Zwykłe nieporozumienie. A definicje "nie musimy się spieszyć" przyrabialiśmy już Hesiu w przypadku Jeźdźców Bestii - dla mnie oznacza to i wtedy powiedziałem to wyraźnie, kilka godzin spóźnienia max (czyli 2-3) i brak wymogu zdążenia na czas do 20.00 a nie wrzucenie posta nad ranem czy o jakiejś późnej godzinie nocnej, gidzie nie mam już szans go przeczytać.

Cytat:
Napisał Hesus Zobacz post
A tak potwierdzam, Armiel to świetny gość czasem tylko z niego wychodzi mały Adolf ale ma to swoje zalety.
Dziękuję. Ty też jesteś dobrym przyjacielem i tym bardziej żałuję, że musiałem tak zrobić.



Co do wcześniejszych uwag - potwierdzam. Hesus, jako gracz jest naprawdę wartościowym nabytkiem. Pisze ciekawie, jest aktywny. Szkoda jedynie, że w tej konkretnej sesji pisał prawie zawsze na ostatnią chwilę. Ale to tez może być wina MG. Bo moim zdaniem, jak sesja jest ciekawa i gracze nią zainteresowani, to nie czekają z wrzucaniem swoich postów na ostatnią chwilę.

P.S. To ostatnie zdanie kieruję nie do Hesusa, lecz do kilku osób, w tej sesji. Pod rozwagę.
 
Armiel jest offline