Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-10-2010, 10:40   #7
Carrington
 
Reputacja: 1 Carrington jest na bardzo dobrej drodzeCarrington jest na bardzo dobrej drodzeCarrington jest na bardzo dobrej drodzeCarrington jest na bardzo dobrej drodzeCarrington jest na bardzo dobrej drodzeCarrington jest na bardzo dobrej drodzeCarrington jest na bardzo dobrej drodzeCarrington jest na bardzo dobrej drodze
Siemka wszystkim=)

Auć!!! To bolało=) Jakbyśmy mi strzelił z Magnum .44 między oczy z bliskiej odległości Jakoob=) Ale miałes zupełną rację- moja postać to zła kobieta jest i tyle=)

Ale do rzeczy:
Jesteś równy Koleś (może nawet wyglądasz jak Koleś z >>Big Lebowski<<) więc bedzie mi trudno teraz poderznąć gardło Twojej postaci. Mam więc propozycje: może nasze postacie pójdą jeszcz raz do łóżka i zrobimy z tego >>Modę na Sukces<<??? Mam pewien pomysł]=)

Tylko cichosza!!! Nie mówcie nic Marrrtowi, bo sie chłopak załamie]=)

Jeszcze raz sorki za przekręcenie nazwiska Twojej postaci w moim poście. Pośpiech=/

Pytanie do Zespołu Masterującego, czy w razie czego mogę przesłać jeszcze jednego posta do historii w sobote popołudniu???
 
__________________
Grunt to walka zespołowa- zespół to więcej celów dla przeciwnika

Ostatnio edytowane przez Carrington : 08-10-2010 o 03:41. Powód: fragment, który był zapewne zarzewiem konfliktu. przepraszam wszystkie zainteresowane strony
Carrington jest offline