Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-10-2010, 13:02   #17
Maciass0
 
Maciass0's Avatar
 
Reputacja: 1 Maciass0 ma wspaniałą przyszłośćMaciass0 ma wspaniałą przyszłośćMaciass0 ma wspaniałą przyszłośćMaciass0 ma wspaniałą przyszłośćMaciass0 ma wspaniałą przyszłośćMaciass0 ma wspaniałą przyszłośćMaciass0 ma wspaniałą przyszłośćMaciass0 ma wspaniałą przyszłośćMaciass0 ma wspaniałą przyszłośćMaciass0 ma wspaniałą przyszłośćMaciass0 ma wspaniałą przyszłość
" Przepyszne wino, ale nie tak dobre jak konkretny alkohol który powinien być pity co dzień przy jedzeniu. Dlaczego włosi zawsze te wino i wino." - Myślał Tommy pałaszując podane mu danie. Był zadowolony, że kelnerka podała danie właśnie jako pierwszemu.

- Nie będzie wam przeszkadzało, że już zacznę jeść. O biznesie pogadamy później.

Wiadome było to, że doktorek jest amatorem w takiej robocie i chce przełożyć całą sprawę na późniejszą chwilę. Jednak nie mógł nic już wykombinować i musiało się skończyć pytaniem:

- ....a kto zostaje na czatach?

To była odpowiednia dla doktorka robota:
- Ja oczywiście mogę zostać. Myślę, że nikt nie powinien przejść koło mnie gdy wy będziecie zajęci na górze. To postanowione, ja zostaję tutaj.
 
Maciass0 jest offline