Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-04-2006, 20:33   #73
GalopująceWidły
 
Reputacja: 1 GalopująceWidły ma wyłączoną reputację
Tu następuje przesunięcie w czasoprzestrzeni. Jako że czterowymiarowa czasoprzestrzeń jest zakrzywiona doszliście w końcu do Oworipmawa czy gdzie tam dojść mieliście. Jednakże przygoda wyposażona jest w ABŚ (Aby Było Śmieszniej). Torkin wyprowadził was (cudem) z lasu. Głodne, przemoczone i zmęczone stoicie, a przed wami rozpościera się krajobraz górskiej doliny, w której znajduje się wioska a góruje nad nią zamek.
-Dobra, ja swoje żem zrobił- rzecze Torkin -Hrabia mieszka w zamku. Zapukajcie se i spoko. Pamiętajcie o ostrzeżeniu z sukienkami. I nie wychodźcie z zamku przed północą. I zamykajcie swoje pokoje na noc. I nie palcie fajek. Nie pijcie wina. Nie rozmawiajcie z nieznajomymi. Nie dajcie się zanudzić na śmierć walniętemu krasnoludowi.-uśmiechnął się - doprowadzę was do granicy wioski po czym oddalę się na wieczn spoczynek w mej kopalni. Pod moją nieobecność przybyło mi pewnie z 10-oro dzieci. Ach ci sąsiedzi. Ale cóż wielki górnik kazał się dzielić. Nawer żoną. Nie przynudzam? - co rzekłszy ruszył żwawo do wioski. A niebo spowiły czarne chmury i z lasu dało się słyszeć jak degustatorzy śpiewają "W sklepie szerokim, wśród szaf wysokich, pijak się z butelką mierzy. Patrz tu przed tobą pół litra leży. Wypij bo będziesz nieświeży."

[ Moderowany przez: [color=#330000:44bd382521]fleischman @ [/b:44bd382521]2006-07-31, 23:55 ][/color:44bd382521]
Sesja niestety zakłódkowana, jeśli uznasz, że ten stan nie musi się utrzymać wiecznie, wyślij PW.
 
__________________
"Mijanie się z celem mija się z celem"

galopujące_widły
GalopująceWidły jest offline