Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-10-2010, 17:27   #33
Famir
 
Famir's Avatar
 
Reputacja: 1 Famir nie jest za bardzo znanyFamir nie jest za bardzo znanyFamir nie jest za bardzo znanyFamir nie jest za bardzo znanyFamir nie jest za bardzo znanyFamir nie jest za bardzo znany
Jako, że tworzę postać szkutnika pozwolę sobie zaproponować statek i jego nazwę.


Champing* Sharky

Jak pic się spodoba to mogę go obrobić i pokolorować w photoshopie.

*Champ (dla tych co nie wiedzą) to inaczej gryźć głośno (mlaskać? chrupać?)

EDIT
Co do morza to jestem za East Blue. Dlaczego? Ponieważ tam mają najmniejsze problemy z piratami a co za tym idzie by zyskać rozgłos wystarczy dużo niższa nagroda za głowę niż na innych morzach. Co prawda jak będziemy już w Grand Line to na widok naszych listów gończych będą nam się śmiali w twarz, ale hej... Kapelusze też tak zaczynały więc widać można,

Pytanie do MG: Jak rozumiem gramy pół roku od momentu kiedy Słomiane Kapelusze zaczęły trenować tak? Czy w związku z tym jeśli (bo w mandze już po tym time-skipie jest czyli jakieś półtora roku od momentu w którym zaczyna się sesja) wyjdą w mandze jakieś ciekawe dane czy jakieś inne cuda czy będą brane pod uwagę w czasie sesji? Chodzi mi o załóżmy działanie haki, specjalne przedmioty czy chociażby działania Marines przez ten okres czasu.
 
__________________
"The good people sleep much better at night than the bad people. Of course, the bad people enjoy the waking hours much more."
-Woody Allen

Ostatnio edytowane przez Famir : 10-10-2010 o 19:17.
Famir jest offline