Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-10-2010, 20:19   #64
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Po 21.00 zasiadam do odpiski bo jutro z samego rana prawie na cały dzień wybywam i będę poza komputerem (praca).

Zatem ok 23.00 myślę że post będzie gotów

Do gry wraca Hesus. faktycznie z jego spóźnieniem się to było zwyczajne nieporozumienie pomiędzy nami. Ja powiedziałem jedno zdanie za dużo, Hesus je zinterpretował "po swojemu". Mogło tak być.

Hesus - tak, jak rozmawialiśmy - podtrzymuję żółta kartkę dla Ciebie. Ponadto termin ZAWSZE jest niedziela do wskazanej godziny. Jeśli NIE NAPISZĘ czegoś innego w komentarzach, to jest ŻELAZNA ZASADA. Prawdopodobnie tak jak i Ty nie chciałbym sprzeczać się bez sensu o jakieś tam interpretacje słów. Najważniejsze, ze pokazałeś że zależy Ci na sesji.

To tyle.

Post ok 23.00 - 24.00
 

Ostatnio edytowane przez Armiel : 10-10-2010 o 20:59. Powód: usuniecie fragmentu dotyczącego gracza który zdążył z postem
Armiel jest offline