Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-10-2010, 15:11   #18
Shawn
 
Reputacja: 1 Shawn jest na bardzo dobrej drodzeShawn jest na bardzo dobrej drodzeShawn jest na bardzo dobrej drodzeShawn jest na bardzo dobrej drodzeShawn jest na bardzo dobrej drodzeShawn jest na bardzo dobrej drodzeShawn jest na bardzo dobrej drodzeShawn jest na bardzo dobrej drodzeShawn jest na bardzo dobrej drodzeShawn jest na bardzo dobrej drodzeShawn jest na bardzo dobrej drodze
- Miło, że o to pytasz, Carregu golemie. Nazywam się Ilgram Kveykvalam zwany Piorunorękim. Mój przydomek nadano mi ze względu na umiejętności technika, specjalisty od elektryczności i wszystkiego z nią związanym. Urodziłem się w centrum kraju. Moja matka w czasie porodu umarła. Ojciec był Mrocznym Elfem, również technikiem, a matka ludzką sprzedawczynią. Elear, bo tak zwał się mój tata, nauczył mnie wszystkiego co sam potrafił. Również był technikiem. Kiedy skończyłem to urządzenie - Ilgram pokazał na pudełeczko przyczepione do miecza - mój ojciec umarł. Nigdy go nie zapomnę, był wielkim człowiekiem. Kilkadziesiąt lat później w trakcie pracy nad kolejnym wynalazkiem do mojej pracowni wpadło kilku typków, ogłuszyło mnie i związało. Obudziłem się z wami.
Półelf spojrzał jeszcze raz na swojego towarzysza i odwrócił do wampira trzymającego jajo.
- Ogłupiałeś? Nie wab go jeszcze. Zaczekajmy aż sam nas znajdzie. Baalord nam tak kazał. Nie mówił nic, że mamy go wabić przed czasem. Jak będzie chciał to nas znajdzie.
 
Shawn jest offline