Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-10-2010, 17:09   #21
Fiath
 
Fiath's Avatar
 
Reputacja: 1 Fiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputację
- nie podam ci tytułów - rzekł Dhampir - ale według starych kronik, które zdążyłem jeszcze przeczytać przed atakiem inkwizycji, mroczni lordowie ukształtowali te ziemie, z chaosu stworzyli ogry, olbrzymy, demony, ukształtowali magię. Posiadali ogromną wiedzę a czas nie był dla nich zagrożeniem. Nawet miecz który przywdziewam był darem od nich dla wampirów, na powitanie wśród istot stworzonych. - odwrócił się powoli do reszty. - jeśli chcesz gdy wrócimy możesz mu przekazać że nie ufasz jego tożsamości, ale jak po tym skończysz to ci nie powiem. Poza tym, coś takiego jak portal nie koniecznie musi być opanowane przez inkwizycję, która oprócz magii światła i tak potrafi zapewne całe nic. Może nie spotkałem inkwizytorskich magów, ale czary to sprawa zapomniana. No i magia ciemności...dotyk zapewne rozprzestrzenia się powoli, jednak wkrótce poznamy jego efekty.

powoli obrócił się twarzą w stronę golema
- Chciałem. Jednak szlachcianka nie chce być ani tragarzem który nosi jajo, ani wabikiem który napadnie smok, aby je odzyskać. Jeśli jest jakiś chętny to spokojnie mogę je oddać. - teraz przeniósł wzrok na elfa - ty zaś nie obawiaj się, jeżeli ten smok to naprawdę taki stary dziadyga, to możliwe że bez tego jaja nawet nie spostrzegłby naszej obecności
 
Fiath jest offline