Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-10-2010, 11:12   #371
Sayane
 
Sayane's Avatar
 
Reputacja: 1 Sayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputację
Wrzuciłam pierwszy post do Opowieści 2. http://lastinn.info/sesje-rpg-dnd/93...tml#post267090 Panel sesji zrobię wieczorem.

Post nie jest wysokich lotów - mam trochę problemów w pracy i z weną u mnie krucho; nie chcę jednak przedłużać rozpoczęcia, skoro i tak ma być na luzie. Na razie jest ono tylko dla Was - czyli drużyny z prologu. Macie czas by przypomnieć sobie swoje postacie, rozejrzeć się po Siole, kupić co niezbędne, uzupełnić panele sesji, i karty jeśli z kimś jeszcze nie dogadałam lvl-up.

Wstępnie macie na to czas do przyszłego poniedziałku, ale jak się nie uda, to przedłużymy. Najważniejsze, żebyście pozałatwiali sprawy w Siole do końca października. Jesli potrzebni są jacyś NPCe lub informacje, to do konsultacji ze mną.

Chyba tyle. Witam ponownie i mam nadzieję, że będzie nam się grało równie dobrze, co poprzednio Powodzenia!
 
Sayane jest offline