Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-10-2010, 20:58   #45
Arvelus
 
Arvelus's Avatar
 
Reputacja: 1 Arvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputację
-Zaczniesz od przebrania się. Dla mnie wiedza o walce jest naturalna. Nikt mnie nie uczył walki. Po prostu to umiem więc spodziewam się nieźle cię sponiewierać. I to nie jest przenośnia. Mój styl walki odpowiada mojemu ciału, jego giętkości i szybkości, ty musisz opracować własny sposób. Musimy przeszukać magazyn Noego w poszukiwaniu tępej broni i pancerza dla ciebie. Nauka adamantytowym ostrzem to nie jest dobry pomysł. Spotkajmy się tu za dwie godziny. W tym czasie poszukaj czegoś dla siebie. Potem pewnie do Ciebie dołączę, ale nie wiem ile będę siedział u Steve. Może tak być?

...

I jeśli usłyszał, że nie to:
Skierował się do pokoju ironlady, zgodnie z instrukcjami nie pukał. Wszedł bez słowa
 
Arvelus jest offline