Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-10-2010, 20:29   #50
Rykoszet
Banned
 
Reputacja: 1 Rykoszet nie jest za bardzo znany
Simba, Iron Lad

Pytania. Tylko one nasuwały się gdy patrzyło się na tajemniczy symbol. Co prawdza Steve widziała nagranie z tajemniczym robotem, a szczątkowe informacje mówiły iż wszytko ma coś wspólnego z skuteczną bronią przeciwko Kronosowi. Jednak jaka to broń? Co jeszcze Noe ukrywał.
Drzwi, których Simba zapomniał zablokować odsunęły się z cichym sykiem.
'Co porabiacie młodzieży? Spytał Parker wchodząc ze swoim nieśmiertelnym uśmiechem. 'Steve, pomyślałem sobie... i urwał w pół zdania.
Podbiegł do monitora wpatrując się w czerwony znak.
'To symbol Autobotów! Zawołał zaskoczony. 'Pamiętam, poznałem ich wtedy jak Megatron chciał zrobić energon z mojej krwi... gdzie go znalazłaś? pytanie kierowane było do Steve.


Błysk, Scarlet Spider

Słońce zamigotało na czymś błyszczącym na jednym z dachów jeszcze stojących budynków. To odwróciło uwagę Błyska od linii wysokiego napięcia, w których o dziwo płyną prąd. Słaby, ale zawsze jakiś.
Mógł dojrzeć coś złoto-czerwonego mocno odcinającego się na tle szarych budynków. To coś najwyraźniej się poruszało.
Beniamin w końcu dostrzegł obszarpanego chłopaka z jakiś urządzeniem na plecach. Wyglądał jak by był w jego wieku, o ile można było o nim mówić w jego osobistym przypadku. Czas płynie nie co inaczej w innych wymiarach.
 
Rykoszet jest offline