Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-10-2010, 09:17   #109
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
W takiej sytuacji, kiedy ktoś wyraził swój sprzeciw, nie pozostaje mi nic innego jak prosić Felidaę i Hellian byście się dogadały jak i kto edytuje (pisze swoje posty).

I w komentarzach podały ostateczną wersję wydarzeń.

W razie czego służę rolą mediatora.
Faktycznie - tak jak zauważyła Nemain - dobicie rannego jeńca jest czynem moralnie nagannym na Stepie, godnym pogardy i potępienia. Szczególnie jeśli jeńcem jest Jeździec - czyli wybraniec Potęg. Pamiętacie z rekrutki, kiedy pisałem o niewolnikach i prawach?
Oczywiście Jewa z Lodu ma swoją własną osobowość i może działać jak chce. Podobnie jak każdy z Was. Jednak kiedy pojawił się sprzeciw dotyczący dobicia jeńca wyrażony przez osobą stojącą dość blisko i mogącą zareagować na potencjalne działania Jewy AKCJA musi zostać uzgodniona przez obie strony "konfliktu" Polecam GG docki, GG itp.

Ja chciałbym znać jej wynik (podobnie jak reszta) a w razie wątpliwości czy braku porozumienia podejmę się ROLI MEDIATORA i SĘDZIEGO, który wyda ostateczną decyzję.

Felidae i Hellian - łapcie się i ustalajcie końcowy wynik. Oczywiście reszta też może się włączyć o ile uzna to za stosowne (poza Melesugun, która jest oddzielona od was głazami).

Reszta - czyli Penny i Kelly - proszę również
 
Armiel jest offline