Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-10-2010, 12:02   #115
hija
 
hija's Avatar
 
Reputacja: 1 hija jest jak niezastąpione światło przewodniehija jest jak niezastąpione światło przewodniehija jest jak niezastąpione światło przewodniehija jest jak niezastąpione światło przewodniehija jest jak niezastąpione światło przewodniehija jest jak niezastąpione światło przewodniehija jest jak niezastąpione światło przewodniehija jest jak niezastąpione światło przewodniehija jest jak niezastąpione światło przewodniehija jest jak niezastąpione światło przewodniehija jest jak niezastąpione światło przewodnie
zwykłam się wypowiadać za siebie, jeśli kto ma chęć, to sam może napisać.
więc mnie zohydza. chociaż nie, nie zohydza. jest mi przykro, ze Hellian nie uważa współgraczy, w tym mnie, za godnych współgrania.
bo jak pewnie zauważyłeś w innej naszej sesji, postrzegam rozgrywkę pbf jako zespołową. bo jeśli każden sobie, to wtedy nie ma sesji jako takiej, a jedynie garstka solówek połączonych osobą MG.
każdy z nas mógłby stosować ten typ konsekwencji, np. Melesugun mogłaby pojechać sama za kometą, kiedy reszta zdecydowała się ratować jeńców Zawartan. każdy mógłby, tylko po co? czasami, jak w życiu, postaci mogą nagiąć się wedle zastanych realiów. mogą, o ile chcą. zmusić nikogo nie mogę, żeby chciał grać ze mną, ale swoją opinię na temat wyrażać mogę jak najbardziej. co niniejszym czynię.
 
__________________
Purple light in the canyon
That's where I long to be
With my three good companions
Just my rifle, my pony and me
hija jest offline