Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-10-2010, 17:21   #10
brody
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 brody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputację
DZIENNIK RANDOMA
KRÓLA AMBERU


Pustka jaka mnie wypełnia jest głębsza niż najmroczniejsze otchłanie Hadesu. Zabrali mi ją, moją ukochaną. Moją ukochaną Vialle.
Zabili ją. Zabili. I nie zadrżała im nawet ręka. To potworne. Moja ukochana rodzinka zabrała mi żonę... żonę i syna.
Podstępne, parszywe szczury. Za każdym pogodnym uśmiechem kryje się sztylet, za każdym dobrym gestem podstęp. To nie do wytrzymania.
Myślałem, że wraz z odejściem Oberona i zakończeniem wojny o tron, wszystko się zmieni. Niestety oni tak naprawdę nigdy mi nie wybaczyli, że to właśnie ja zostałem wybrany przez Jednorożca.
Corwin, Benedykt, Julian, Gerard, Fiona. Wszyscy pragną władzy tak samo mocno jak kiedyś. Różnią ich tylko sposoby jakimi chcą osiągnąć swój cel.
Nic się nie zmieniło. Wojna o władzę nad Amberem trwa nadal. Tylko teraz zmieniła się jej forma.

Zdradzili mnie.
Zdradzili swojego króla i Amber.
Pewnie wieść, że Random oszalał już rozniosła się po wszystkich Cieniach Złotego Kręgu.
Zamknęli mnie tu i myślą, że o Randomie można zapomnieć.
Wasze niedoczekanie.

Muszę coś wymyślić, by się stąd wydostać a przede wszystkim pozbyć się tego kapusia, który mnie cały czas obserwuje.
Muszę coś wymyślić... Muszę...
 
__________________
Konto usunięte na prośbę użytkownika.

Ostatnio edytowane przez brody : 22-10-2010 o 19:39.
brody jest offline