Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-10-2010, 23:45   #43
pteroslaw
 
pteroslaw's Avatar
 
Reputacja: 1 pteroslaw ma z czego być dumnypteroslaw ma z czego być dumnypteroslaw ma z czego być dumnypteroslaw ma z czego być dumnypteroslaw ma z czego być dumnypteroslaw ma z czego być dumnypteroslaw ma z czego być dumnypteroslaw ma z czego być dumnypteroslaw ma z czego być dumnypteroslaw ma z czego być dumnypteroslaw ma z czego być dumny
Fabio wszedł do knajpy, zamówił tylko herbatę i usiadł w rogu patrząc na wejście. Po kilku minutach czekania Vito przeszedł przez drzwi, mężczyźni uścisnęli swoje dłonie po czym usiedli przy stoliku. Fabio zaczął mówić głosem na tyle cichym by nikt niepowołany go nie usłyszał:
-Wiesz niemal o wszystkim co się wydarzyło, znaleźliśmy trochę dragów w samochodzie, jakiś Japończyk Hajime powiedział, że to jego i mamy mu je oddać, a później ktoś spróbował zabić nas w hotelu. Przyjechałem tutaj tylko na pogrzeb Jamiego, nie planowałem powrotu do Włoch, ale to chyb będzie najrozsądniejsze wyjście. Muszę cię prosić żebyś się dowiedział wszystkiego o tych osobach o których mówiłem ci przez telefon. Ufam ci, wierzę, że nie wystawisz mnie do wiatru. Poza tym jesteś moim najlepszym kumplem w tym kraju. A ja, mogę ci w czymś pomóc?
 
pteroslaw jest offline