Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-10-2010, 07:46   #23
Aschaar
Banned
 
Reputacja: 1 Aschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znany
Marcius był jedną z tych osób, które wyprowadzić z równowagi było stosunkowo... dość ciężko; jednak Nowak miał najwyraźniej ku temu jakąś wrodzoną cechę... Kiedy major śmiał się opetańczo Steiberg miał kilka minut czasu na zaplanowaną wcześniej scenkę.

- AAAAAAA! Wszyscy zginiemy! Z LEWEJ!!!! Jestem za młody aby umierać! - wydzierał się ze swojego fotela wprowadzając w małym lądowniku atmosferę domu wariatów.

Wyjaśnienia Nowaka przyjął z lekkim uśmiechem na twarzy, gość najwidoczniej nie zauważył pewnych faktów. Kiedy ten skończył swoją przemowę odpiął pas, ale pozostał w fotelu.

- Obawy? - zapytał - byle taksówkarz Dheli lata ostrzej, ale nie przejmuj się - za kilka lat, przy dużej ilości ćwiczeń... - uśmiechnął się i kontynuował: Pewnie będziesz wiedział - jako wojskowy, czy może były wojskowy: Czy wojsko składa się z kretynów i debili czy może ze zdrajców? Uważasz, że na Alfie cokolwiek jest? Że baza nie monitorowała przestrzeni systemu? Ja cie prosze... Jeżeli ktokolwiek z wojskowych czy obsady więzienia jeszcze żyje to na pewno nie będzie nam spieszył z pomocą... Moim zdaniem planeta jest spalona... a zabawa w chowanego w asteroidach - dziecinna, ale skoro masz takie potrzeby... Co nam da chowanie sie w asteroidach? Nic. Nic w nich nie ma, a nasze zasoby są mocno ograniczone. Ponadto teraz, korzystajać z zamieszania po wybuchu prościej jest zniknąć - to niestety opznacza - z braku lepszych opcji - Betę. Ta planeta kiedyś była zamieszkana przez... pewną rasę, a przynajmniej tak głoszą zapiski. W każdym razie - Beta to jedyna rozsądna opcja... Ach i jeszcze jedno panie wojskowy - je jestem cywilem, wiec twoje rozkazy "przejdzcie, zabierzcie, przynieście" trafiają w próżnię. Proponuję formę: "bardzo uprzejmie proszę przejdzcie"... Zresztą skąd do cholery jasnej mam wiedzieć co będzie mi potrzebne?!? WSZYSTKO. Jeżeli planujesz spacerki w otwartej przestrzeni z zestawem sprzętów powiązanych szmatami to mozesz je wykreślić z planu. Tym lądownikiem musimy gdzieś wylądować - wylądować, nie rozbić się...
 
Aschaar jest offline