Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-11-2010, 11:49   #36
Saverock
 
Saverock's Avatar
 
Reputacja: 1 Saverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemu
Trudno było mu uwierzyć w to co widział w środku. Nieźle się tu urządzili, co do tego nie ma żadnych wątpliwości. Przecież porównując to co było na zewnątrz, można spokojnie powiedzieć, że tu jest prawie normalnie. Saverock już przy wejściu schował broń na miejsce, bo teraz raczej się ona nie przyda. Podszedł do wskazanych przez jakiegoś mężczyznę drzwi i wszedł do środka. Rozejrzał się dokładnie i usłyszał głos maga, który wcześniej uratował Terry'ego. Słuchając jego powitanie zdjął kapelusz z głowy. Nie widział powodu, aby ukrywać cel ich podróży tutaj, więc po chwili powiedział
-Witam. Ja jestem Saverock Van Drake. Wygląda na to,że stoimy po tej samej stronie, więc mogę powiedzieć co nas tu sprowadza. Przybyliśmy tu, aby pomóc obleganemu zamkowi Opertar. Z tego co widzieliśmy, to pomoc na pewno się przyda.-
Skończył mówić i czekał na reakcję tajemniczego maga. Miał nadzieje, że towarzysze nie będą mieli mu za złe tego, że powiedział po co tu przybyli. Przecież w końcu wszyscy walczyli z tym samym.
 
Saverock jest offline