Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-11-2010, 13:16   #26
Aschaar
Banned
 
Reputacja: 1 Aschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znany
Popis Nowaka wywołał kpiący uśmiech na twarzy Steiberga, nawet gdy ten do niego mierzył; użycie jakiejkolwiek broni w tak zamkniętej przestrzeni skończyłoby się tragicznie... dla wszystkich; nie tylko dla niego. Nie sądził, aby Nowak był, aż tak głupi - za dobrze znał się na ludziach.

- Słuchaj Chujku. Gówno mnie obchodzi do czego wprowadziłeś kontrolę głosową a do czego nie. Chcesz zgrywać kowboja - proszę bardzo, na mnie nie robi to wrażenia; nie z takimi gnidami musiałem współpracować. I dobra rada na przyszłość, skoro chcesz mieć we mnie wroga - nie odwracaj się do mnie plecami... A teraz - skoro jesteś taki mądry, pokaż co potrafisz... bo właśnie najbardziej oczywistym manewrem jest schowanie się w asteroidach... Ale rozumiem, wojsko oducza myślenia... - usiadł spokojnie w fotelu i odczekał aż Nowak skończy gadać. Więcej zainteresowania poświęcająć swoim paznokciom niż przemawiającemu.

- KURWA MAĆ! - zaklął kiedy komputer wypłuł z siebie pewnie nieaktualne informacje.
 

Ostatnio edytowane przez Aschaar : 06-11-2010 o 09:09.
Aschaar jest offline