Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-11-2010, 13:15   #23
Fearqin
 
Fearqin's Avatar
 
Reputacja: 1 Fearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłość
Edgar bardzo się zawiódł. Bitka była fajna, godna uwagi, ale nie zawsze. W tej akurat sytuacji trzeba było jej uniknąć by z żuli wycisnąć informacje. Pan A Mówcie Na Mnie Jak Chcecie Mi Bez Różnicy jako, że był skończonym idiotą z zepsutym poczuciem godności i pozbawionym rozumu gnojem, postanowił pijaków zakatować.
Atmosfera robiła się nie przyjazna.
A Mówcie Na Mnie Jak Chcecie Mi Bez Różnicy był typem gościa, którego Wilka nie lubił. Zawsze myśleli, że są lepsi, bardziej oryginalni od innych. Zawsze kończyli z rozpieprzoną czaszką.
Aczkolwiek prawdziwe zagrożenie wciąż mogło być realne. Ktoś chciał ich zabić, czy to ich konkurencja, czy też bliżej nieokreślona osoba, to nie ważne, trzeba było zabić pierwszym zanim naprawdę coś się stanie.
Najbardziej prawdopodobne było to, że Ci, którzy mieli być celem pierwsi przeszli do działania.
Wszedł z powrotem do karczmy i oznajmił

- Myślę, że to mógł być ktoś z konkurencji, no wiecie, ci, których mamy wyeliminować. Powinniśmy szybko przejść do działania.
 
__________________
Pół człowiek, a pół świnia, a pół pies

^(`(oo)`)^
Fearqin jest offline