Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-11-2010, 08:15   #3
deMaus
 
deMaus's Avatar
 
Reputacja: 1 deMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumny
Odnośnie sugestii, to chciałbym się rozwijać, masz rację nie celuję w tak wysoki poziom jak prezentuje Sapkowski, ale też nie zamierzam pozostawać na tym poziomie, na którym jestem obecnie. Osobiście uważam, że nie pokazując sowich prac pod ocenę się nie rozwijamy, a tylko budujemy wokół siebie mur z samouwielbienia, utrwalając błędy.

Krytyka mnie nie zabija, choćby ktoś zjechał cały tekst z góry na dół, jeśli zrobi to w kulturalny, bez niepotrzebnego chamstwa, to jest to dla mnie cenne. Twoje uwagi, zamierzam wykorzystać, i na forum i w innych pracach/miejscach, także dziękuję.
Uwaga, o powtórzeniach i tym, że podstawa wyrazu, także może być powtórzeniem, była dla mnie zaskoczeniem, bo dopiero jak to przeczytałem wytłuszczoną czcionką to dotarło do mnie, że masz rację, z tego mówiąc szczerze nie zdawałem sobie sprawy. Faktycznie zamiast "efektowne" mogłem użyć tylu innych słów, "imponujące", "robi wrażenie", itd.
 
deMaus jest offline