Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-11-2010, 01:23   #1
Gettor
 
Gettor's Avatar
 
Reputacja: 1 Gettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputację
[rekrutacja dodatkowa DnD 3.5] (18+) Żar krwawej nocy

Witam zainteresowanych. Zacznę od spraw dla tematu najistotniejszych:

Temat pierwotnej rekrutacji - klik ([DnD 3.5 FR] Żar krwawej nocy.)
Temat sesji - klik
Temat komentarzy do sesji - klik

Świeżego mięska, czyli nowych graczy, potrzebuję dwóch, co by liczba nieszczęśników powróciła do sześciu

Na KP od potencjalnych śmiałków czekam do niedzieli, 28 XI.

KP należy robić wedle schematu z pierwotnej rekrutacji, z jednym wyjątkiem - bardzo, ale to bardzo niskie szanse mają rasy spoza podręcznika gracza (czyli np. drowy, czy genasi żywiołów).
I absolutnie nie przyjmę gracza, który gra postacią o przeciwnej płci. W pierwszej rekrutacji to nie było jasne, chociaż wydawało mi się oczywiste.

Jeśli o samą sesję chodzi... na początku wymagałem strasznej systematyczności i ustaliłem bardzo wierne zasady dnd w kwestii mechaniki używanej w sesji. Teraz zasady uległy złagodzeniu... nie gonię za nieobecności, o ile nie dzieje się w sesji nić "strasznie" ważnego Mechanika też uległa jako takiemu uproszczeniu, więcej można poczytać w komentarzach.

O tym jaki sesja ma klimat pisać nie będę... mam nadzieję że aktualni gracze się tutaj wypowiedzą (i zrobią mi reklamę sesji ).

Pozdrawiam i zapraszam do pisania KP!
 

Ostatnio edytowane przez Gettor : 11-11-2010 o 12:57.
Gettor jest offline