Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-05-2006, 15:06   #88
SHAQER
 
Reputacja: 1 SHAQER ma wyłączoną reputację
Boneheart

- Drogi Rotmistrzu Della Madre i wy drodzy Panowie. Co do pańskiego pytania to faktycznie nie mam zamiaru puszczać was samotnie na wyprawę po Karze. Towarzyszyć wam będzie Ezkobar mój zaufany przyjaciel i człowiek wielkiej wiary zarazem.

To mówiąc gestem wskazał przygarbionego mężczyznę w pomieszczeniu. Jego wiekowa twarz świadczyła, że mają przed oczami człowieka, który całe życie spędził zagłębiając różnorakie dziedziny wiedzy.

- Jest niezrównanym znawca dawnych dziejów i może jego wiedza być dla was niezwykle pomocna. Reszta pytań… No cóż nie łatwo znaleźć na nie odpowiedź. Mój poprzednik prowadzący to śledztwo Inkwizytor de Sirre miał większość notatek przy sobie tego felernego dnia gdy spłonął obok Katedry Pokuty. Czytałem niedawno raporty mówiące o podobnych przypadkach w innych partiach dominium jednak nie są to potwierdzone informacje, więc nie chcę nimi Panom głowy zaprzątać. Wracając do nazwisk tych ludzi, którzy spłonęli to mój lokaj Gino sporządzi Panom listę ich nazwisk tak byście mieli ją jeszcze przed popołudniową egzekucją. Rodziny tych ludzi nawet dzięki naszym szczerym chęcią „pomocy” nie mówią nic więcej ponad to co wiemy lecz wszyscy co do jednego twierdzą iż ich krewni nie żyją co stawia naszych śledczych w kropce.
 
__________________
It`s not a vengance, It`s Punishment
SHAQER jest offline