Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-11-2010, 12:27   #27
Nahgraz
 
Nahgraz's Avatar
 
Reputacja: 1 Nahgraz wkrótce będzie znanyNahgraz wkrótce będzie znanyNahgraz wkrótce będzie znanyNahgraz wkrótce będzie znanyNahgraz wkrótce będzie znanyNahgraz wkrótce będzie znanyNahgraz wkrótce będzie znanyNahgraz wkrótce będzie znanyNahgraz wkrótce będzie znanyNahgraz wkrótce będzie znanyNahgraz wkrótce będzie znany
- Niech mnie kule. Tego się nie spodziewałem po niziołku, po rycerzu tak, ale nie po Panu. - krasnolud uśmiechnął się w kierunku Tasselhofa na znak akceptacji. - Też miałem ochotę sprać tego moczymordę, ale skąd miałem wiedzieć czy się z tym zamysłem zgodzicie. Mimo wszystko wolałem nie interweniować, gdyż człeka nie znam.

Gaurim spuścił wzrok ze wstydem. Tak jakby na ziemi pod butami miał odnaleźć zagubiony honor.

- W sumie teraz jest mi głupio. Głupio i wstyd. Może to przez cały ten brud, gnuśność i chamstwo jakie się w Imperium szerzą. No cóż, mogę jedynie Panów przeprosić i obiecać jedno.

W tym momencie Gaurim się wyprostował, spojrzał na kompanów, po czym solidnie uderzył pięścią w pierś i z pełną powagą w głosie rzekł. - Na brody przodków obiecuję Panom, że puki Gaurim Mordrinson gości w tym domostwie włos panience z głowy nie spadnie. A niech no szuja spróbuje czegoś to już ja mu pokażę twardą szkołę. - zagroził pięścią, ocierającemu krew z twarzy, warchołowi.

Po chwili dodał jeszcze. - Dobrze, że są jeszcze na tym świecie osoby, które przypominą w momentach słabości o wartościach, które powinny kierowac człowiekiem.
 

Ostatnio edytowane przez Nahgraz : 14-11-2010 o 12:30.
Nahgraz jest offline