Wątek: Czerwony Piasek
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-05-2006, 23:20   #17
Archeon
 
Reputacja: 1 Archeon jest na bardzo dobrej drodzeArcheon jest na bardzo dobrej drodzeArcheon jest na bardzo dobrej drodzeArcheon jest na bardzo dobrej drodzeArcheon jest na bardzo dobrej drodzeArcheon jest na bardzo dobrej drodzeArcheon jest na bardzo dobrej drodzeArcheon jest na bardzo dobrej drodze
Spokojnie chowając rece do kieszeni swojeo płaszcza obrócił się w stronę Vincenta.
- Jak sobie rzyczysz... Ty tu jesteś szefem. - powiedział, po czym powolnym i spokojnym krokiem udał się za nim.

Ciekawe ile może mi dać za tą robotę... wygląda jakby miał kupę forsy no i ten samochód, kierowca... może by go tak... - dziwne myśli zaczęły się pojawiać w jego głowie - Nie, nie warto. Ma zbyt wielu ludzi... - dokończył.

Na jego czerwonych ustach pojawił się dziki uśmiech zaś słońce nadal prażyło jego przemęczony mózg. W końcu nikt nie jest doskonały...

A tak na marginesie to ciekawy jestem co to za skunksy, które wbijają mi się w paradę. - pomyślał poraz ostatni nim skupił się całkowicie na Vincencie.
 
__________________
"I thought I found the road to somewhere
Somewhere in His grace
I cried out heaven save me
But I'm down to one last breath"
Archeon jest offline