Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-05-2006, 16:34   #574
Lyssea
 
Lyssea's Avatar
 
Reputacja: 1 Lyssea jest jak klejnot wśród skałLyssea jest jak klejnot wśród skałLyssea jest jak klejnot wśród skałLyssea jest jak klejnot wśród skałLyssea jest jak klejnot wśród skałLyssea jest jak klejnot wśród skałLyssea jest jak klejnot wśród skałLyssea jest jak klejnot wśród skałLyssea jest jak klejnot wśród skałLyssea jest jak klejnot wśród skałLyssea jest jak klejnot wśród skał
Phaere
Jesteś jedną z nielicznych osób, które dokładnie poznały moją wizję, Sylvanie- powiedziała odwzajemniając spojrzenie. Ciekawe o czym rozmyślał kiedy mu o niej opowiadała. Raczej mało prawdopodobny był nagły atak amnezji czy sklerozy. Cóż i tak miałam opowiedzieć wam co widziałam.-stwierdziła marszcząc brwi. No, więc przejdźmy do moejej wizji. -to powiedziedziawszy wzięła głęboki oddech. Na początku moim oczom ukazał się ranny mężczyzna, jak się nie dawo dowiedziałam był to Derek. Po chwili zobaczyłam wioskę. Pomimo tego, że tonęła we krwi nie widziałam ani jednego ciała. Następnie widziałam kobietę. Podejrzewam, że to ona jest właścicielką znalezionych przez nas rzeczy. Jednak wiem, że grozi jej niebezpieczeństwo...Jeśli wogóle jeszcze żyje. Widziałam jak walzyła z grupą nieumarłych. Było ich z tuzin, a ona jedna, ledwo żywa. Wydawało mi się, iż spojrzała na mnię, wtedy broń jednego z trupów dosięgnęła jej. Chciałam ją ostrzec, lecz nie zdążyłam. Dlatego musimy powstrzymać osobę, która naśle na miasto armię umarlaków. Musimy odnaleźć tą tei’ner, bo ona jest naszą edyną nadzieją na powrót do Sigil. Moja wizja kończyła się widokiem na jakiś dopiero wznoszony budynek...Nie wiem co, to miało znaczyć... Chciałam cię uprzedzić Sylvanie przed atakiem niumarłych. Może wiesz kto mógłby posiadać władzę nad nimi? Czy miasto ma jakiś wrogów? - drowka na wspomnienie wizji do teraz czuła zawroty głowy.
 
__________________
Żeby ujrzeć coś wyraźnie, wystarczy często zmiana punktu widzenia.
Lyssea jest offline