Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-11-2010, 08:59   #18
one_worm
 
one_worm's Avatar
 
Reputacja: 1 one_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputację
Kolejka...dla mnie to sprawa oczywista, jeden post do interwencji MG czyli na turę. To już obgadałem z kolegami, którzy zrobili dialog w postach Czekamy tylko na Sarę, aż odpisze i ewentualnie w google docs wszelkiego rodzaju rozmowy - ja później napiszę ładnego posta . Zaznaczam, że po odpisaniu Sary kończę turę i daję swojego posta.

Edyta:

Rezerwuję sobie kolejkę. Teraz w kwestii mojego posta- macie 24 godziny licząc od teraz na załatwienie dialogów na gg i wklejeniu ich na google docs, oraz na dokończenie ich na google docs samym w sobie. Jutro o 10 wystawię swojego posta. Aha i będziemy tak robić, że po ostatniej osobie i w stuacji wynikającej, gdzie powinien być mój post, będziecie mieli 24 godziny na dokończenie rozmów etc.
 
__________________
Do szczęścia potrzebuję tylko dwóch rzeczy. Władzy nad światem i jakiejś przekąski.

Ostatnio edytowane przez one_worm : 18-11-2010 o 10:04.
one_worm jest offline