Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-11-2010, 11:34   #114
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Post jest.

Mocno wymęczony ale mam nadzieję, ze się spodoba.

Troszkę się rozjechaliście w czasie.

Hiddinink i Garrett są o jeden dzień do przodu - zatem pamiętajcie o tym, gdybyście chcieli się komunikować z resztą Zespołu.
Nie pisałem wam efektów waszych działań.
Dostaniecie PW z tym, co się udało wskórać, a resztę dogramy jak się uda.

Gryf - wiem, że masz teraz kłopot z dostępnością do LI, ale potrzebuję twojego posta dotyczącego wieczornego występu - lub przynajmniej wytycznych, jak go widzisz. To jeden z kluczowych momentów akcji wiec mam nadzieję, że uda Ci się coś wrzucić.

Zodiaq - nie masz pojęcia gdzie jesteś, a ja nie mam pojęcia co zrobisz Zatem niezbędne będzie dogranie tego przez komunikatory i PW.

emilski - Twój Chopp ma dowolną możliwość działania prze południem i gdyby asystował Hieronimowi w jego nocnej eskapadzie to dostaniesz więcej na PW lub dogadamy na GG.

felidae - Amanda też ma niemała role do zagrania w tej turze, poza tym liczyłem na to, że weźmie udział w wieczornym przedstawieniu u Lafayetta - w końcu mieliście złapać kontakt z siostrami Callahan.

Jak więc widzicie - bardzo możliwe że tydzień nie wystarczy na przygotowanie postów - tym bardziej, że i ja czasowo mogę być mniej uchwytny. Powiedzmy, ze postarajmy się zamknąć kolejkę w 10 dni maksymalnie - dobra?
 
Armiel jest offline