Wątek: +18
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-11-2010, 23:14   #22
Efcia
 
Efcia's Avatar
 
Reputacja: 1 Efcia ma wspaniałą reputacjęEfcia ma wspaniałą reputacjęEfcia ma wspaniałą reputacjęEfcia ma wspaniałą reputacjęEfcia ma wspaniałą reputacjęEfcia ma wspaniałą reputacjęEfcia ma wspaniałą reputacjęEfcia ma wspaniałą reputacjęEfcia ma wspaniałą reputacjęEfcia ma wspaniałą reputacjęEfcia ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Witch Elf Zobacz post
Efcia taki znaczek pozwala od razu wyeliminować sytuację, w których ktoś może poczuć się dotknięty natrafiając niespodziewanie na treści nieprzyzwoite, wulgarne itp.
Z autopsji wiem, że taki znaczek raczej przyciąga małolaty. Zakazany owoc smakuje najlepiej.
Niespodziewanie to można się co najwyżej natknąć się na grafikę.
Jeżeli chodzi o słowo pisane to nie uwierzę, że to jest możliwe. No chyba, że ktoś się zmusza do czytania czegoś.

Cytat:
Napisał Witch Elf Zobacz post
Niemniej znaczek jest jakimś punktem odniesienia, bo jak zauwazyłaś gracze różnią się i wiekowo i emocjonalnie.
Wiekowo to z pewnością się różnią. Ale nie dam się przekonać, że jakiś czternasto czy szesnastolatek jest równie dojrzały emocjonalnie co trzydziestolatek.

Cytat:
Napisał hija Zobacz post
a ja, z perspektywy własnego punktu siedzenia, muszę znaczka 18+ bronić.
dla mnie takie oznaczenie sesji, w której biorę udział to zwyczajnie komfort, że gram z ludźmi w choćby trochę zbliżonym wieku.
Znaczek ten wcale nie gwarantuje, że zagra się z ludźmi w zbliżonym wieku. Taki komfort ma się tylko i wyłącznie gdy znasz osobiście współgraczy.
 
__________________
- I jak tam sprawy w Chaosie? - zapytała.
- W tej chwili dość chaotycznie - odpowiedział Mandor.

"Rycerz cieni" Roger Zelazny
Efcia jest offline