Wątek: +18
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-11-2010, 21:22   #31
Uzuu
 
Uzuu's Avatar
 
Reputacja: 1 Uzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skał
zacząłem ten wątek to wypada coś napisać w końcu ;-P

myślę że nikt nie musi się obawiać o kwestię prawną póki co to po pierwsze, nie jesteśmy w stanach gdzie ktoś pozywa Cię bo próbowałeś zaprosić kogoś na obiad...

po drugie szperałem trochę w necie i oto co udało mi się znaleźć co do oznaczeń polskiej telewizji System ocen programów telewizyjnych w Polsce – Wikipedia, wolna encyklopedia (wikipedia ale cóż...) i jestem szczerze mówiąc bardzo zaskoczony co jest tak naprawdę dostępne dla ludzi poniżej 18-nastki...

czytając wypowiedzi wszystkich doszedłem do wniosku że, ludzie którzy popierają istnienie symbolu nie chcą zwyczajnie bawić się później w matkę Teresę (z całym moim szacunkiem dla niej) i obchodzić jak z jajkiem z graczem który zwyczajnie odgrywa swojego 22-letniego weterana jak 10latka... z drugiej strony znaczek nie ochroni nas przed niczym tak naprawdę, oszustwami osób niepożądanych i niedorosłym zachowaniem 30-latków dlatego przychylam się do stwierdzenia że istnienie go jest niepotrzebne. Bo osobiście jako mg nie chciał bym stracić nastolatka ze świetnym stylem pisania i takąż samą wyobraźnią tylko dlatego że prowadzę dość realnie i jak wojna to boli jak seks to przyjemny... ostrzegł bym tylko o tym w którymś z postów czy to w komentarzach czy rekrutacji, hmm powiem wam że, dużo trudniej jest w realu bo tutaj zwyczajnie można wybrać sobie z kim chce się grać.
 
__________________
He who runs away
lives to fight another day
Uzuu jest offline