Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-11-2010, 01:45   #38
Tasselhof
 
Tasselhof's Avatar
 
Reputacja: 1 Tasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputację
Gdy Gaurim wyszedł nie oczekując na odpowiedź Niziołka, ten jeszcze chwilę w ciszy siedział w rogu po czym wstał i zaryglował drzwi tak żeby nikt nie mógł wejść niepostrzeżenie. Potem podszedł do stołu rzucił Frankowi spojrzenie z prośbą aby mu nie przerywał po czym uderzył otwartymi dłońmi w stół i spojrzał w twarz gospodarzowi.
- Jak masz na imię kolego? Bo nie dosłyszałem.
Gdy gospodarz odpowiedział Tass kontynuował.
- No więc słuchaj mnie pan, mości gospodarzu. Każesz mi zabić człowieka? Więc płać godnie! Za wykonanie zlecenia żądam 40 ZK!!!
Gdy gospodarz rozdziawił usta, halling szybko mu przeszkodził.
- Słuchaj mię kmieciu, żądasz od nas nie lada roboty, która wszystkich nas na stryczek doprowadzić może, więc nie zamierzam się targować, po za tym nie będę zadania wykonywał na słowo! Żądam 25% zaliczki, i zobaczenia reszty sumy, abym miał pewność, że na darmo nie ryzykuję! To są moje warunki, których nie zmienię. Trafił się waszmościowi nie amator czy wędrowny łowca nagród. Trafiłeś pan na nie amatora, więc przemyśl to dokładnie.
Tass odsuwa się od stołu i cicho spogląda od stołu nie spuszczając wzroku z męża Jagody. Jednocześnie gestem ręki pokazuje Frankowi aby do niego podszedł.
 
Tasselhof jest offline