Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-11-2010, 18:58   #42
Tasselhof
 
Tasselhof's Avatar
 
Reputacja: 1 Tasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputację
Gdy Frank się zbliżył, Tass odryglował już drzwi i spojrzał kompanowi w oczy, po czym rzucił spojrzenie na gospodarza.
- Lepiej by było mości gospodarzu, gdybyś zachował naszą umowę między nami, nie wszystkim moim towarzyszom, może spodobać się to nad czym tutaj rozmawialiśmy. Ba! Sądzę, że znajdą się między nimi tacy, którzy gotowi byli by nam przeszkodzić. A to jest tak zwany konflikt racji i mógłby zarówno mi i panu krwi napsuć, więc chyba się rozumiemy.
Teraz Niziołek już pół tonu ciszej zwrócił się do Franka.
- Mam nadzieję, że to też tyczy się ciebie i mogę liczyć na twoje milczenie? Chciałbym jeszcze chwilkę z tobą porozmawiać na dworze, w cztery oczy co ty na to? Potowarzyszy mi w przed sennym spacerze?
Po czym Tass ruszył w kierunku drzwi.
 
Tasselhof jest offline