Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-11-2010, 22:59   #40
Someirhle
 
Someirhle's Avatar
 
Reputacja: 1 Someirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputację
Fuu... Powiem tak - ja się jeszcze zastanowię. Co prawda wnerwia mnie system magii, świat z tych strzępków co dostaliśmy jest... dziwny i ogółem trochę się wzdragam (a prowadzić to ja w życiu dużo nie prowadziłem, an a pewno nie na forum...), ale jeśli chcecie to grać, to chyba mogę się tym zająć. Tyle dobrego, że wszelkie moje doświadczenie jako MG koncentruje się na sesjach bez planu i przygotowania, wiec w dzikiej improwizacji jestem całkiem dobry. Prześpię się z tym jeszcze, to zobaczę, jak mi to będzie rano wyglądało. Możecie mi napisać, jak bardzo chcecie grać, odpowiednia motywacja zawsze pomaga
Wah, szkoda mi mojego orka. Najwidoczniej znajdziecie tylko trupa, albo go na NPC-a przerobić? (chyba się trochę wciagam...)
P.S. Jak by to wyglądało ze strony formalnej, tj. trza by założyć nową przygodę o podobnym tytule i kopiować, czy co? Nie znam się, za mały mam tu staż.)
 
Someirhle jest offline