Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-11-2010, 13:58   #1
Rykoszet
Banned
 
Reputacja: 1 Rykoszet nie jest za bardzo znany
Spider-man: Dimensions Crash!

Pierwszą rzeczą zaraz po nieprzyjemnej świadomości że się umarło jest następna sugerująca że to dopiero początek zabawy. Dwóch miało czarne kostium różniące się tym iż na kostiumie symbionta odznaczała się pajęczyna, niemal tak jak na oryginalnym kostiumem. Ostatni z nich był niższy od pozostałych, a jego kostium nie zasłaniał całego ciała. Oczywiście maska skrywała twarz, ale koszulka z krótkim rękawem aż bija po oczach biorąc dojąc do tego mocne, ale całkiem zwykłe buty i rękawice.
Madame Web podbierając brodę na splecionych dłoniach obserwowała jak trzech Spider-manów ponosi się z podłogi. Choć z drugiej strony jak mogła skoro była niewidoma? To jedna z wielu rzeczy w długim ciągu tajemnic jaki otaczał tą kobietę.
'Witajcie' powiedziała do mocno kołowanej gromadki pajęczaków. 'Ktoś wyśledził moje poczynania i dlatego jest was tylko troje. Jednak jestem przekonana że jeśli będziecie ze sobą współpracować uda wam się wypełnić misję. Do rzeczy
W powietrzu uformował się krąg z dymu. W jego granicach pojawił się obraz przedstawiający nic innego jak Empire State Building.

'Jak widzicie organizacja która więzi córkę Śmierci wcale się nie kryje. Zwłaszcza teraz gdy wymazano istnienie wielu szefów mafij i przejęto ich interesy. Ponoć za wszystkim stoi wasz stary wróg Green Goblin, ale nie wiem z którego wymiaru on pochodzi. Wyślę was jak najbliżej budynku, na tyle by nie zaalarmować mistyków w służbie Goblina. Dziewczyna znajduje się gdzieś między sześćdziesiątym, a siedemdziesiątym piętrem. Macie jakieś pytania?.
 
Rykoszet jest offline