Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-11-2010, 18:31   #3
Tasselhof
 
Tasselhof's Avatar
 
Reputacja: 1 Tasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputację
Pet wstał po woli skołowany i spojrzał na jakiegoś jego fana, który pędzi na madam Web. Jednym ruchem wystrzelił pajęczynę i złapał w nią rękę tego kolorowego smarka.
- Ej ej, dzieciak! Jak jesteś mój fan to pamiętaj, staruszek nie bijemy, po za tym możesz mi podziękować za ocalenie ci tyłka.
Po chwili Parker przypomniał sobie jak tu się znalazł. Szybko pomaca swoją szczękę i kark.
- Wow!- uśmiechnął się pod maską- W stu procentach cała. A więc wciąż jestem piękny i ponętny. Cześć madam. Widząc inne wersje siebie, rozumiem, że padłem ofiarą twojego kolejnego planu. Słuchaj wiem, że masz tu pewnie niezły burdel, ale jak zaraz nie wrócę na Time Square to ludzie się pozabijają, przez tą całą inwazję.
Spojrzał na drugiego pająka również w czarnym kostiumie.
- Wyglądam zajebiście, czy to lustro?
 
Tasselhof jest offline