Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-11-2010, 21:56   #39
Draugdin
Wiedźmin Właściwy
 
Draugdin's Avatar
 
Reputacja: 1 Draugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputację
Cieszę się że gramy dalej bo sesja mi się podoba i zapowiada się naprawdę interesująco. Nie wątpię że bardzo płynnie wprowadzone zostaną nowe postacie.
Mam jednak kilka pytań.
Ten dokument w google doc on tam się aktualizuje - pytanie moje jest czy my tam mamy pisać jak dotychczas scenkę co w zaistniałej sytuacji robimy dalej czy jak? Bo jeżeli tak to kiedy i w jakiej formie wpisać to do właściwej sesji.
I czy tam mamy tak dalej pisać jak teraz czy też mamy się tam naradzać na zasadzie propozycji co robimy i wtedy wpisywać posty do sesji żeby się to jakoś zgadzało.

Druga sprawa ode mnie. Wiem że Mistrz Gry przewiduję rozwój naszych postaci w miarę rozwoju sesji i takie tam. Czy będziemy mięli również dane jakieś możliwości uzupełniania ekwipunku, dokupowania lub też pozyskiwania nowych przedmiotów?
 
__________________
There can be only One Draugdin!

We're fools to make war on our brothers in arms.
Draugdin jest offline