Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-11-2010, 16:54   #33
kanna
 
kanna's Avatar
 
Reputacja: 1 kanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputację
Mam wrazenie, Aschar, ze mówisz do mnie i o mnie, więc odpowiem.

1. Szanuję zdanie i wolę MG. W kazdej sytuacji, nieodwołalnie. Sa one dla mnie ostatecznym wyznacznikiem działanai.

Owszem, czasem dyskutuję, jak cos jest dla mnie niejasne, ale jeżeli MG użyje argumentu "ma tak byc, bo jestem MG" to dla mnie jest zrozumiałe i sie dalej nie wykłócam.

2. Nie atakuje Cie - a mam wrazenie, że tak to odebrałeś. Nie planowałam Cie urazic, jezli przypadkiem tak wyszło, to przepraszam.

3. Moje pytania wynikaja nie ze złej woli, tylko z braku rozeznania w systemie, którym sie posługujesz.
(zjeżdzanie po linie, a nawet wyskakiwanie bez liny - weźmy ST: XI - jest na porzadku dziennym i nie zkłóca logiki swiata przedstawionego w ST. Choc rozumiem, że Tobie nie pasuje)

4. Rozumiem, ze licza się zdolnosci z karty postaci, nie z reminiscencji późniejszych.

5. Zawsze traktowałam topic z sesja jako miejsce jej rozgrywania.
Inne watki: rozmowy w docs, komentarze, pw, gg uznaje za aktywnośc okołosesyjną, rodzaj szkicu do własciwego obrazu, który tworzony jest w sesji.
Piszesz o "deklaracjach" - czy moje rozwazania na pw traktujesz jako deklarację? ja mysle o nich jako o sprawdzaniu dostepnych mozliwości dla postaci, rodzaj badania gruntu. Nie deklaruję, ze Ta'nar wykona jakakolwiek akcję. Akcja będzie w poscie. Chyba, ze jako MG zarzadzisz inaczej - bo patrz p. 1
 
__________________
A poza tym sądzę, że Reputację należy przywrócić.
kanna jest offline