Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-11-2010, 18:33   #2
Aronix
 
Aronix's Avatar
 
Reputacja: 1 Aronix ma wspaniałą reputacjęAronix ma wspaniałą reputacjęAronix ma wspaniałą reputacjęAronix ma wspaniałą reputacjęAronix ma wspaniałą reputacjęAronix ma wspaniałą reputacjęAronix ma wspaniałą reputacjęAronix ma wspaniałą reputacjęAronix ma wspaniałą reputacjęAronix ma wspaniałą reputacjęAronix ma wspaniałą reputację
Musiałem się szybko uspokoić. Zacząłem w miarę możliwości oceniać sytuację.
*Porwał mnie duch na koniu i przyniósł tutaj….do Edenu. Ponoć jestem jakimś wybrańcem. Zresztą nie ja jeden* Pomyślałem patrząc na stojących obok chłopaków. Na oko byli w moim wieku. Po wstępnej ocenie sytuacji dotarło do mnie, że ten cały Koji chce żebyśmy się przedstawili.* W sumie nie mam nic do stracenia* Pomyślałem, po czym zrobiłem krok do przodu i zacząłem, starając się mieć jak najbardziej pewny głos:
- No to może…. Ja zacznę…- Wybąkałem. Koji uśmiechnął się lekko, więc już bardziej pewny siebie kontynuowałem.
- No więc nazywam się Anankim Lorn. Mam osiemnaście lat i chodzę do liceum w Verde Selva. Generalnie interesuję się historią, szczególnie starożytnością i średniowieczem. Jestem członkiem bractwa rycerskiego działającego na terenie mojego miasta. Potrafię posługiwać się mieczem i ogólnie lubię rycerski klimat. Poza tym, to wydaje mi się, że jestem normalnym nastolatkiem. Lubię imprezować i łatwo nawiązuje nowe znajomości. Zdaje mi się też, że w różnych dziwnych sytuacjach potrafię zachować zimną krew. No…. To jeszcze może jakieś wady…uparty jestem…i... no…się pająków boje… a poza tym no to chyba tylko słaby w szkole jestem ze ścisłych przedmiotów. To chyba tyle o mnie.-
Złapałem oddech i dodałem, skinając lekko głową na wszystkich obecnych
-No i generalnie bardzo mi miło poznać.- Pytań nie zadawałem, bo wiedziałem, że na to jeszcze przyjdzie czas.
 
Aronix jest offline