Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-11-2010, 19:25   #35
kanna
 
kanna's Avatar
 
Reputacja: 1 kanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Aschaar Zobacz post
Ad. 1) Nie używam argumentu "bo jestem MG", bo to wg mnie jest głupie.
A wg mnie nie, zakładając, ze MG może miec swój pomysl na dalszy ciag historii i nie musi chcec go przedstawiac. To - w skrócie - znaczy "bo jestem MG i tak chce"

Cytat:
Napisał Aschaar Zobacz post

Ad. 4) potrzebny będzie ktoś władający klingońskim, a gracz "nagle sobie przypomni", że doskonale ten język zna bo cośtam
To, oczywiscie, nie ok, ale ja wspomniałam o wspinaczce nie teraz (kiedy się taka potrzeba pojawiała) tylko w 2 poście sesji. Więc nie moze byc mowy o "nagłym sobie przypominaniu".
Ale ok, juz powiedziałam - rozumiem, ze liczy się to, co w KP.

Cytat:
Napisał Aschaar Zobacz post
Ad.5) W każdym miejscu pytanie: "czy terminale działają?"; "czy komunikacja działa?"; "czy mogę przesunąć?", "jakiego koloru są ściany?" są badaniem gruntu. .
Ok, więc teraz pytanie zasadnicze - w odniesieniu do Twojego wpisu o stole, z poczatku komenntarzy.
czy musze pytac o COKOLWIEK, czy mogę sama tworzyc swiat?

Cytat:
Napisał Aschaar Zobacz post
Byłem na tyle uczciwy, że powiedziałem - tak wygląda sytuacja na linie, takie są rzuty. Kombinuj. .
Byłes uczciwy, choc ja nie do konca rozumiem mechanike rzutów. Jak to rozgryzę, to postanowię, co dalej.
Oczywiscie doceniam, ze nie pozwoliłes sie zabic mojej postaci. I wierz mi - byłabym głęboko rozczarowana, ale bym sie nie wykłócała.

Cytat:
Napisał Aschaar Zobacz post
Ok, gramy z sobą po raz pierwszy, więc dobra do rozważań można przyjąć to co Ta'nar wie o linie i zejściu: kilkadziesiat metrów zejścia bez widoczności na dole i jakiejkolwiek znajomości terenu. Reszta danych właśnie się zresetowała i rzuty również (zejście wygląda inaczej).

Unikając dalszych niedomówień: tryb oznajmujący traktuję jako deklarację niezależnie gdzie się pojawi.
Jasne.
 
__________________
A poza tym sądzę, że Reputację należy przywrócić.
kanna jest offline