Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-11-2010, 10:18   #37
kanna
 
kanna's Avatar
 
Reputacja: 1 kanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputację
Ja się nie przekomarzam, drogi MG, tylko staram sie ogarnąć sesyjne zasady

Umiejetności z KP - rozumiem. (choć będę sie upierać , że jest różnica miedzy wyciaganiem umiejetności z rękawa na potrzebę chwili, a wplataniem ich we wcześniejsza akcję. Ale jasne, nie rozbudowałam KP i płacę frycowe)

Tworzenie świata - też (choc kanapki wczorajsze nie pasują do świata z replikatorami). Poza tym, w szybie windy powinny byc elementy montażowe na kształt drabinki umożliwiające wspinanie się

Najważniejszy jednak jest dla mnie ten kawałek:
Niech gracz pisze - biorę standardową skrzynkę z narzędziami o masie ok. 7,5 kilo i zrzucam w dół mierząc czas do "bum". To ja mu pośle PW: "Jakieś 67 metrów". Ktoś chce zobaczyć co jest niżej to niech rzuci jakieś światło - nie będę oponował przed znalezieniem planów i lutownicy, a nawet lampy montażowej na 20 metrowym sznurze.
Bo rozumiem, w którą strone mam iść w opisie.

No i uwagi o złośliwości graczy nie sa potrzebne A Marty też "jej" (rozumiem, że o Ta'nar mówisz) specjalnie mocno nie 'przywalił".
 
__________________
A poza tym sądzę, że Reputację należy przywrócić.
kanna jest offline