Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-11-2010, 16:30   #54
deMaus
 
deMaus's Avatar
 
Reputacja: 1 deMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumny
Uratowanie pojmanych wpłynie świetnie na wizerunek, dlatego sugeruję gaz usypiający. Marin najlepije nada się do walki, takie jest zdanie mojej postaci, tz. na dole są mutanci, więc tam na pewno się nada. Na nowym statku może nic nie być. Mógł im paść system podtrzymywania życia. Więc tak walka jest nie pewna.
Co do wysyłania większych sił, to im więcej ludzi będzie strzelać do mutantów, tym więcej szkód narobią. Dlatego pierwsze gaz, a potem liczny ale zdyscyplinowany oddział, z twardym dowódcą, do czyszczenia, a pisząc czyszczenia, mam namyśli dobijanie bez litości śpiących mutantów.

Choć oczywiście Max się chętnie tym zajmie, taka rola przyniesie mu wiele zysków
Jedno jest pewne, kosmiczny marin idzie w drugą stronę ;p oczywiście to take info dla graczy nie postaci, bo moja postać nie będzie nalegała, ale zasugeruje, że jako osoby najlepiej przygotowane do walki, powinni się rozdzielić, aby zapewnić wsparcie każdej z grup.
 
deMaus jest offline