Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-11-2010, 20:52   #1
Neoworld
 
Neoworld's Avatar
 
Reputacja: 1 Neoworld ma wspaniałą reputacjęNeoworld ma wspaniałą reputacjęNeoworld ma wspaniałą reputacjęNeoworld ma wspaniałą reputacjęNeoworld ma wspaniałą reputacjęNeoworld ma wspaniałą reputacjęNeoworld ma wspaniałą reputacjęNeoworld ma wspaniałą reputacjęNeoworld ma wspaniałą reputacjęNeoworld ma wspaniałą reputacjęNeoworld ma wspaniałą reputację
[Neuroshima] Dawno temu, w przyszłosci 18+ - SESJA ZAWIESZONA

Wstęp

Rok 2020, pamiętny rok. Właśnie wtedy doszło do tego, co dziś nazywamy "Bombami". Solidny kopniak dla całej ludzkości..

A przecież miało być tak pięknie... Ludzie mieli swoje rodziny, plany. Społeczność w kwiecie rozwoju!

Co pozostało?
Powiem tobie ile sam wiem: Pustkowia, opustoszałe ruiny tego co było kiedyś. Nie wiesz co mam na myśli? Wyjrzyj przez okno, a teraz pomyśl. Jakby wyglądał ten krajobraz gdyby nie było tam żywej duszy? Nikogo kto by odremontował budynki, choćby te najbardziej konieczne naprawy dokonał. Wszystko się rozsypuje.. Teraz dodajmy kwaśne deszcze. Proces rozpadu przyśpiesza... Mijają lata..

Dziś mawiają, że od "bomb" dzieli nas dobre 30 lat. Każdy opowiada co było przed wybuchem. Szkoda że każdy ma inna wersję. Na dodatek te historie i legendy o froncie. Kiedyś słyszałem o jednym starciu, miałem o tym sen...

[media]http://www.youtube.com/watch?v=GeF-tDhGtvI[/media]
Wszystko się zesrało, jesteśmy w ciemnej dupie...
Chwila, ty mi nie wyglądasz na prostaka. Pewnie nie zaliczasz się do tych, którzy to lubią położyć się na środku pustyni i kusić sępy.
Pewnie masz nawet plan. Nic tylko realizuj go. Trzymam za ciebie kciuki...

***

30.11.2056 New Reno

[media]http://www.youtube.com/watch?v=vjE68JeYRHI&feature=related[/media]

Drapacz chmur w New Reno. Coś na wzór pustynnej latarni. Sprowadza z całą pewnością nie jedną zbłąkaną duszyczkę do siebie. W końcu sprowadziła i ciebie.

Obrzeża miasta nie wyglądają zbyt obiecująco. Ruiny jak wszędzie. Im bliżej jednak jesteś, tym bardziej zmieniasz zdanie. Gwar i hałas, zapewniają o tym, jak bardzo to miasto jest żywe.

Nelson Cole
Stoisz od południowej strony miasta. Słyszałeś różne plotki o tym miejscu. O rodzinach które trzepią tym miejscem, atrakcjach w które bogate jest NR. Pewnie byłbyś bardziej ciekaw tych atrakcji. gdybyś nie miał własnych spraw do załatwienia.
Przed tobą rozciąga się prosta droga, po kilku set metrach (400-600m) widać dopiero zakręt. Z prawej i lewej strony wyrastają ruiny. Masz wrażenie, że im dalej patrzysz tym większe i lepiej zachowane one są.
Zza jednego pobliskiego murka, wystawił głowę jakiś dzieciak. Chwilę tobie się przyglądał, po czym wyskoczył i krzyknął:

-Pan tu pewnie pierwszy raz! Nie potrzebuje pan przewodnika?
Za drobną zapłatę, pokaże panu co i jak! Nie dając tobie czasu do namysłu ciągnął dalej: To jak, idzie pan na taki układ?


Henry Spencer
Miałeś sporo szczęścia trafiając za pierwszym razem do celu. Nie zawsze to wychodziło. Jak się nie mylisz to stoisz po wschodniej stronie miasta. Zresztą, czy to ważne? Liczy się że dobrze cie pokierowali. Jak już wieżowiec był widoczny, nie było wątpliwości. New Reno, jesteś na miejscu.
Eh... Sypie się jak każda inna ruina. No ale, pewnie to tylko pozory. No popatrz, po twojej lewej stronie jest jakiś spory ogrodzony obiekt. A za ogrodzeniem zwały złomu. Droga którą przybyłeś, prowadzi obok tego złomowiska i rozwidla się zaraz za nim. Na samym rozwidleniu widać budynek, jest w nieco lepszym stanie od pierwszych ruin po lewej. Na nim widnieje szyld z napisem "Vodka, Conecting People". Z tamtego miejsca, do twoich uszu dociera też muzyka.
 
__________________
Extra! Extra! Read all about it!

Nothing to read right now! :P

Ostatnio edytowane przez Neoworld : 30-11-2010 o 21:13.
Neoworld jest offline