Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-12-2010, 00:45   #66
QuartZ
 
QuartZ's Avatar
 
Reputacja: 1 QuartZ to imię znane każdemuQuartZ to imię znane każdemuQuartZ to imię znane każdemuQuartZ to imię znane każdemuQuartZ to imię znane każdemuQuartZ to imię znane każdemuQuartZ to imię znane każdemuQuartZ to imię znane każdemuQuartZ to imię znane każdemuQuartZ to imię znane każdemuQuartZ to imię znane każdemu
Cytat:
Napisał Tadeus Zobacz post
2. A już naprawdę nie widzę sensu w totalnej zmianie planów na docu, skoro coś innego zostało już ustalone w komentarzach.
A kto powiedział o zmianie planów?
Plany planami, a to jak do nich postacie doszły chyba przyjemnie jest odegrać ... tym bardziej, że nawet jeśli fabularnie nic nie wnoszą to mogą dodać kolorytu każdej z postaci z osobna Jedynie MG ma przechlapane że musi czytać coś co nie wpływa zupełnie na jego post, a gracze się przy tym dobrze bawią

Cytat:
Napisał Tadeus Zobacz post
No chyba, że tylko ja nie dostrzegam uroku ponad setki linijek gadania w każdym ruchu
Ja dostrzegam :P
Książki też lubię! Tam jest tego wszystkiego o wiele więcej i nawet taka ilość mi nie przeszkadza co to ma sześć tomów na przykład . No a skoro mamy tutaj PBF to z definicji każde PBF ma w sobie coś ze storytellingu jakkolwiek by się nie nie wzbraniało przed storytellingiem ... no a od ST do opowiadania jeden krok

Cytat:
Napisał Tadeus Zobacz post
Jeśli tak, to oczywiście nie będę was powstrzymywał, ale wtedy już sami zadbajcie o to by ten dialog potem znalazł się w którymś z waszych postów, bo u mnie się nie mieszczą.
Ok ... to ja proponuję, żeby napisać "Skończyłem" jak już faktycznie skończymy wypowiedzi swojej postaci i dla owego ludka nie ma więcej tekstu, a potem albo ostatni piszący owe "skończyłem" wrzuca jako swój post, albo za każdym takim możemy się umówić że od razu jakaś osoba z góry będzie wyznaczona. Dla mnie to żaden problem :P

EDIT:
W sumie to nawet taki układ oficjalnie proponuję współgraczom
Co Wy na to ?
Damy radę tak pracować ?
 
QuartZ jest offline