Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-06-2006, 01:06   #578
Lyssea
 
Lyssea's Avatar
 
Reputacja: 1 Lyssea jest jak klejnot wśród skałLyssea jest jak klejnot wśród skałLyssea jest jak klejnot wśród skałLyssea jest jak klejnot wśród skałLyssea jest jak klejnot wśród skałLyssea jest jak klejnot wśród skałLyssea jest jak klejnot wśród skałLyssea jest jak klejnot wśród skałLyssea jest jak klejnot wśród skałLyssea jest jak klejnot wśród skałLyssea jest jak klejnot wśród skał
Phaere
Jak to nie mówiłam ci o nieumarłych?!!-krzyknęła uderzając otwartą dłoniom w stół. Nie spodziewała się takiej reakcji zawsze opanowanego kapłana. Nie próbuj winić mnie za stan tego człowieka! Wybierając się na taką podróż powinien być przygotowany na każde niebezpieczeństwo!Taki jest świat-najsłabsi przegrywają! A poza tym skąd do diabła miałam wiedzieć, że pochodzi z Kedros?!-wykrzyczała na Sylvana, stojąc i opierając się rękami o blat stołu. Jak w ogóle masz czelność podnosić na mnie głos?!Teraz wiem, że jesteś taki sam jak twoi strażnicy! Jak wszyscy ludzie... - Drowka nie przestawała krzyczeć. Od początku wiedziała, że Sylvan nie jest taki na jakiego pozuje. Zabrała kota i wyszła z pomieszczenia. Nie odczuwała potrzeby pomagania kapłanowi,ani prowadzenia kłótni z nim. Miała nadzieję, że mężczyzna nie da rady nieumarłym. Życzyła mu bolesnej śmierci.
 
__________________
Żeby ujrzeć coś wyraźnie, wystarczy często zmiana punktu widzenia.
Lyssea jest offline