Wątek: +18
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-12-2010, 21:40   #77
Uzuu
 
Uzuu's Avatar
 
Reputacja: 1 Uzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skał
No i teraz czuję się winny sporom niektórych z niektórymi... ale tego pewnie nie da się uniknąć.
Szczerze mówiąc rozpoczynając ten topic chciałem właśnie dowiedzieć się co dla poszczególnych osób znaczy +18 zarówno mg którzy go używają jak i graczy którzy takich sesji unikają lub właśnie odwrotnie, poszukują właśnie takich.
Dzięki Sayane sprawa wyjaśniła się dla mnie również od strony źródeł powstania idei tego oznaczenia na forum za co jestem wdzięczny.
Nie wiem czy jest sens kłócenia się nad potrzebą zamieszczania +18 bo każdy mg i tak zrobi jak zechce, może tylko niech przed założeniem sesji przeczyta ten topic by poznać opinię graczy z którymi może się zetknąć w swoich sesjach a gracze opinie mg i ich powody dla których ten symbol mogą lub nie zamieszczać.
 
__________________
He who runs away
lives to fight another day
Uzuu jest offline