Wątek: +18
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-12-2010, 12:29   #78
Aschaar
Banned
 
Reputacja: 1 Aschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znany
Ten temat zaczyna już naprawdę przypominać przerębel, albo to co w nim pływa w kółko tak dokładniej...

Cytat:
Napisał Uzuu
teraz czuję się winny sporom niektórych z niektórymi...
IMHO - niepotrzebnie. duzi ludzie jesteśmy (aby nie użyć słowa dorośli), wiec wiemy co robimy. Chyba.


Cytat:
Napisał Bracchus
Aschaar, jesteś naprawdę uroczy. Lubisz z innych robić dzieciaków, co?
Po pierwsze - dziękuję, to takie słodkie. Po drugie - nie - wolę jak inni sami z siebie robią... Taki niby niski poziom narzuciłem, ale musiałeś zarzucić flame...


Cytat:
Napisał Sayane
Po pierwsze: na prośbę (!!) samych małoletnich użytkowników, którzy obawiali się reakcji rodziców na to, co mogą znaleźć w niektórych sesjach i tym samym bana na LI
To naprawdę brzmi jak telewizja, która twierdzi, że "Kevin sam w czymśtam" jest w każde święta na prośbę telewidzów... Nie zapytam jak zweryfikowano małoletniość tych użytkowników, ani ile było tych próśb... Ok, świetne story - naprawdę...

[quote=Sayane](z tego samego powodu pojawiła się mocna cenzura SB).[quote]

O tak. Widoczna zwłaszcza w ostatnim okresie kiedy to notorycznie krew się leje na SB i co chwila ktoś kogoś przecina piłą, wystrzeliwyje z kałacha i co tam jeszcze... Pod czujnym okiem obsługi, która najwidoczniej zgodnie z powyższym patrzy, aby flaki nie wypadały poza arenę...

Cytat:
Napisał Sayane
Po drugie: z powodu lawiny zgłoszeń o "obrazę uczuć wszelakich" - nie tylko pojawiania się w sesjach zdjęć golizny czy wybebeszonych zwłok, ale i "Boga" jako MG czy przeróżnych religijnych modyfikacji.
I to jest dla mnie jakieś uzasadnienie, tyle, że gdzie to jest napisane? Wydaje mi się, że nigdzie. Nie ma nawet prostej notki mówiącej o tym, kiedy taki znaczek ma być stosowany.
A, nie wspomnę o tym, że ta lawina zgłoszeń wszelakich to była swoista forum war... Polecam niezapoznanym ze sprawą art Yarota na blogu LI...

I, koniec końców, dostajemy burdello gdzie z jednej strony są sesje "+18", w których nawet rokokowa kokota mówi językiem kwiecistym i poetyckim; a z drugiej strony sesje bez osiemnastki, w których jezyk jest kwiecisty, acz niepoetycki, a opisy cofają obiadek.

Cytat:
Napisał Efcia
I właśnie dlatego znaczek ten nie spełnia, moim zdanie, swojej funkcji. Bo jest to subiektywna ocena.
A ja nie mam zamiaru się wygłupiać i wstawiać profilaktycznie tego znaczka w tytule sesji, bo mogę mieć ochotę walnąć sobie, jako MG, mocniejszą scenę. Albo gracze mogą mieć taki chwilowy kaprys.
Dokładnie.


Cytat:
Napisał Sayane
Tak, znak 18+ to ukłon w stronę różnorodnego czytelnika o potencjalnie kontrowersyjnych treściach, a brak znaczka - brak takiego ukłonu i tyle. Nikt nikogo nie zmusza do oznaczania sesji,
Czyli - skracając - wstawiam dupochron (potencjalnie, może, jakobyż kontrowersyjne) i jestem sympatyczny, jezzy i w ogóle. Nie wstawiam, to jestem chamem, który koniecznie na złą drogę chce sprowadzić niewinne duszyczki?


Cytat:
Napisał Sayane
więc skąd te nerwy?
Cytat:
Napisał Bracchus
założyłeś najgorsze i pokazałeś zęby.
Jakiś kompleks? Demoklesa może? Czego tylko ci, którzy są za znaczkiem zakładają, ze ci drudzy się denerwują, chcą ich w jakiś sposób pokonać, przekonać, czepiają sie dla samego czepiania? Cokolwiek zakładają? Ok, ja wiem, że atak jest najlepszą obroną, zwłaszcza jak się nie ma argumentów, ale... bez jaj.
 
Aschaar jest offline