Wątek: +18
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-12-2010, 17:02   #80
Aschaar
Banned
 
Reputacja: 1 Aschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znany
Zastanawiam się się, czy ja piszę nie po polsku, czy poziom intelektualny wypowiedzi jest nieodpowiedni.


Cytat:
Napisał Witch Elf
Zanawiam sie, w którym miejscu wypowiedź Sayane naprowadziła cię na myśl, że skoro nie wstawiasz znaczka jesteś chamem
Dokładnie to miejsce, które zacytowałem.


Cytat:
Napisał Witch Elf
W ogóle mam wrażenie, że z Efcią wybieracie te fragmenty wypowiedzi, do których zgrabnie można się przyczepić jednocześnie nie przyjmując żadnego uzasadnienia.
Przeczytaj moje wypowiedzi, że zacytuję tylko fragment z ostatniej:
Cytat:
Napisał Aschaar
I to jest dla mnie jakieś uzasadnienie,
a potem zastanów się co piszesz. Zupełnie osobną kwestią jest fakt, że przedstawiane przez "obrońców osiemnastki" argumenty są tak miałkie, że w zasadzie nie ma z czym polemizować. Widzę, że też zamiast argumentów w temacie czepisz się "wszystkiego obok".


Cytat:
Napisał Witch Elf
Skoro jest burdello można rowiązac kwestię w inny sposób. Poprosić ekipę o wpis
Hello Księżniczko! Nie śpimy, czytamy. Pisze o tym od samego początku tej dyskusji. Nie zauważyłaś, czy nie chciałaś zauważyć? Podobnie jak od samego początku tej dyskusji piszę o tym, że miłoby było wiedzieć CO oznacza, bo
Cytat:
Napisał Witch Elf
ten znaczek jednak COŚ oznacza
, tyle, że dla każdego co innego... Jeżeli faktycznie ma to być jakaś wskazówka do czegokolwiek to musi istnieć jakiś standard, aby nie było miejsca na całkowicie subiektywną ocenę tego co jest, a co nie jest "+18".


Cytat:
Napisał Witch Elf
Nie ma nakazu jego stosowania, nikt nie każe się "wygłupiać".
To jeszcze raz napiszę, skoro nie wyłapałaś tego z mojej wcześniejszej wypowiedzi. Jakiekolwiek oznaczenia mają sens TYLKO i WYŁĄCZNIE jeżeli są stosowane przez wszystkich. Powód chyba jest oczywisty? Wchodząc do sesji bez "+18" nie ma żadnej pewności, czy sesja jest "dla dzieci" czy GM po prostu nie stawia znaczka.



Cytat:
Napisał Witch Elf
Uważam , że Twoja ostatnia wypowiedź (...) Jest po prostu arogancka.
Dziękuję. Jak to postrzegasz moje wypowiedzi to Twoja subiektywna ocena i sprawa; oczywiście z braku merytorycznych argumentów usiłujesz mnie zdyskredytować jako osobę; ale: wypada zauważyć, że “arogancja” jednak wymaga posiadania własnego zdania oraz umiejętności jego przedstawienia i rozsądnego uzasadnienia. Zresztą stara zasada show-biznesu mówi, że nie ważne czy mówią dobrze, czy źle - ważne, żeby nazwiska nie przekręcali. Jeszcze raz dziękuję, że nie przekręcasz.

A kończąc wycieczki personalne i wracając do tematu - co mówiłaś w temacie?

Ah, ankieta. A z jakim pytaniem, że zapytam? Skoro nawet “obrońcy osiemnastki” nie są w stanie podać jednej definicji tego magicznego znaczka. To pytanie: czy jesteś za wprowadzeniem znaczka “+18”? jest tak samo poważne jak pytanie: czy jadłeś takuan?

To, żeby nie było więcej niedomówień napiszę dużymi, grubymi literami:


Szanowni Obrońcy Osiemnastki!
Napiszcie proszę co to dokładnie oznacza i do jakich przypadków sesyjnych należy przykleić to “+18”! A, i jak to ma działać, też byłoby miło wiedzieć.


No, i w ten sposób zatoczyliśmy koło, bo to pytanie z pierwszego posta...



PS. Sugerowano już niekulturalność, zarzucono chamstwo i arogancję. Coś jeszcze? Kolekcjonuję trofea z dyskusji.
 
Aschaar jest offline